O mnie

Od najmłodszych lat dręczyły mnie pytania: „jakie było moje poprzednie wcielenie?”, „Dlaczego pamiętam narodziny a inni nie?”, „dlaczego jestem uważny wszystkiego co się dzieje?”. Nigdy nie podejrzewałem, że uzyskam odpowiedź na te pytania i że rzeczywistość okaże się tak niewiarygodna.

Poprzez praktyki duchowe zacząłem doświadczać mistycznych stanów, które pomogły odpowiedzieć mi na ww. pytania. Podróże poza ciałem, bilokacja, sny oraz jasnowidzenie to niektóre z elementów które wykorzystywałem w tym celu.

Od czasu zapoznania się z nimi pomagam ludziom przypomnieć sobie o swoim celu na ziemi i jednoczę.Na przełomie 2012- 2013 zacząłem chorować na cukrzyce i inne przewlekłe choroby zagrażające mojemu życiu, co wiązało się z wizytami w szpitalu na intensywnej terapii. Tak naprawdę dopiero wtedy nastąpił w moim życiu duchowy przełom.

Od tego czasu moją misją jest informować ludzi o ich potencjale. Pomagam również bezpiecznie wejść w rozwój świadomości, w ramach którego ucierpiało wiele zdesperowanych osób zgłaszających się do mnie po rady.

Ludzi, którzy mają podobną misją do mojej zrzeszam w ramach grupy :

 

Zapraszam do kontaktu:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości